REGISTRACE

Kvůli velmi vysoké poptávce po mých službách jsem byl nucen vytvořit si databázi modelů a modelek, které pak nabízím klientům ke společné spolupráci. Databáze modelů není veřejně přístupná a je chráněna heslem. Osobní údaje a kontakty na modely jsou známy pouze mně a nebudou nikdy nikomu předávány ani zveřejněny. K mým klientům se dostane pouze křestní jméno a fotografie. 

 

Registrací do mé databáze vám nezaručuji dráhu profesionálního modela/modelky, ale spíše možnost se zúčastnit velmi zajímavých projektů, rozšířit si portfolio a nebo si vydělat nějaké peníze. Mými klienty jsou například ZOOT, Iron Aesthetics, Don Lemme a další společnosti.

 

Veškeré spolupráce budou vždy ošetřeny jednoduchou smlouvou, kde se určí, kde budou fotografie zveřejněny a jak s nimi třetí strana (klient) může nakládat, aby vaši osobu a mě nijak třetí strana neúmyslně nepoškodila. 

 

Registrací souhlasíte s tím, že budu uchovávat vaše základní osobní údaje jako je jméno, příjmení, email, telefon a spojení na sociální sítě (Instagram nebo Facebook). 

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ